Relacja z wręczenia paczki Rodzinie - Kronika SP <br>w Rupniowie

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie

Drogi Darczyńco,
w SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, że robisz to razem z nami!
Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Ciebie pomocy – wydobywasz piękno z rodziny, sprawiasz, że czuje się dla kogoś ważna. Naprawdę. Będziesz mógł o tym przeczytać w Prezencie.
Ty obdarowałeś rodzinę. A teraz rodzina (oznaczona numerem MLP-2784-044135), wolontariusz, który się nią opiekował chcą teraz obdarować Ciebie.

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.
Kiedy podjechaliśmy pod dom, pani Agata czekała na nas w drzwiach. Już na widok pierwszych paczek na jej twarzy pojawił się uśmiech. A to był dopiero początek :) Wnosiliśmy kolejne i kolejne pakunki. Komplet paczek zajął prawie całą kuchnię, a pani Agata już nie starała się ukryć wzruszenia. Jeszcze zanim zaczęliśmy rozpakowywać paczki, pani Agata już serdecznie dziękowała za otrzymaną pomoc. Zaczęło się rozpakowywanie, aż żal było rozcinać takie piękne wstążki :) Zawartość paczek przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania, a przede wszystkim sprawiła wielką radość pani Agacie. Olbrzymie zapasy spożywcze wystarczą na długo i będą dużą ulgą dla domowego budżetu. Przy oglądaniu kolejnych paczek pani Agacie brakowało słów na widok kolejnych prezentów. Wielką radość wywołała piękna pościel i ręczniki. Kurtka dla Kasi idealnie na nią pasowała. Wszystkie otrzymane produkty bardzo przydadzą się rodzinie w codziennym życiu.

Co chce przekazać wolontariusz?
Pani Ewelino, na Pani ręce, jako koordynatora całej akcji w szkole, składam serdeczne podziękowania za współpracę i przekazaną rodzinie pomoc. Słowa podziękowania proszę przekazać również całemu gronu pedagogicznemu, uczniom, rodzicom i wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie paczki. Przekazanie takiej pięknej i wartościowej paczki rodzinie było dla mnie ogromną przyjemnością :) Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia życzę Pani oraz wszystkim współdarczyńcom wszelkiej pomyślności, samych sukcesów oraz dużo radości i uśmiechu na co dzień. Wesołych Świąt!

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?
Rodzina prosiła o przekazanie słów podziękowania. Pani Agata nie mogła ukryć wzruszenia, że ktoś sprawił im tyle radości. Chwilami aż brakowało jej słów. W ramach podziękowania przygotowała kartkę świąteczną, którą w najbliższym czasie prześlę.

Chcemy się rozwijać i docierać z mądra pomocą do kolejnych rodzin. Też tego chcesz? Sprawdź co możesz zrobić! >> LINK <<

Dziękujemy!
Zespół SZLACHETNEJ PACZKI

Zdjęcia