Projekt edukacyjny pt. "Jak zorganizować wycieczkę do Londynu" - Kronika SP <br>w Rupniowie

Projekt edukacyjny pt. "Jak zorganizować wycieczkę do Londynu"

28 lutego 2017

W naszej szkole odbył się projekt edukacyjny uczennic klasy 2b gimnazjum pt. "Jak zorganizować wycieczkę do Londynu". Wzieło w nim udział osiem dziewczyn: Aleksandra Giza, Natalia Kokoszka, Anna Twaróg, Karolina Smaga, Marta Jurek, Oliwia Żak, Klaudia Zapalska i Beata Bodziony. Opiekunem projektu była pani Ewelina Miśkowiec.

Dzięki temu projektowi wycieczka do Londynu mogła przebiegać sprawnie, gdyż podane były po kolei wszystkie kroki podróży. Począwszy od zamówienia biletów przez wynajęcie pokoju po zwiedzanie miasta. Wszystkie atrakcje były szczegółowo opisane. Prezentacja przeplatana była dialogami przydatnymi podczas zwiedzania. Uczniowie mogli poznać kulturę i tradycje Anglików.

Projekt miał na celu pomóc w zaplanowaniu wycieczki do Londynu oraz z zapoznaniem się ze zwyczajami angielskimi i językiem. Mamy nadzieję, że spełnił swoją rolę i zaciekawił odbiorców. Na koniec zorganizowaliśmy krótki Quiz, w którym sprawdziliśmy wiedzę uczestników. W nagrodę otrzymali oni poczęstunek w postaci angielskich ciastek i słynnej angielskiej herbaty z mlekiem - zwanej Bawarką.

Zdjęcia