Będzie ich brakować... - Kronika SP <br>w Rupniowie

Będzie ich brakować...

23 czerwca 2026

Za uczniami klasy VIII wyjątkowy i pełen wzruszeń wieczór. Uroczyste pożegnanie oraz komers stały się pięknym zwieńczeniem ośmiu lat nauki, przyjaźni i wspólnie spędzonych chwil. Jednym z najbardziej poruszających momentów był przepięknie wykonany polonez. Ósmoklasiści zaprezentowali się z niezwykłą elegancją i gracją, wzbudzając podziw oraz wzruszenie wśród zgromadzonych gości.

Podczas uroczystości nie zabrakło słów wdzięczności skierowanych do nauczycieli za ich zaangażowanie, cierpliwość, troskę oraz przekazywaną wiedzę. Szczególne podziękowania popłynęły również do rodziców za wsparcie, pomoc i współtworzenie tego wyjątkowego wydarzenia.

Po części oficjalnej przyszedł czas na komers i doskonałą zabawę. Wspólne tańce, rozmowy, śmiech i radość sprawiły, że ten wieczór na długo pozostanie w pamięci uczniów. Była to okazja do wspólnego świętowania, podsumowania szkolnych lat i stworzenia kolejnych pięknych wspomnień.

Drodzy Ósmoklasiści, jeszcze niedawno przekraczaliście szkolne progi jako dzieci. Dziś opuszczacie je jako młodzi ludzie gotowi zdobywać świat. Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć, sukcesów i drogi, którą przeszliście.

Życzymy Wam powodzenia, odwagi w realizacji marzeń i wielu pięknych chwil na kolejnych etapach edukacji. Pamiętajcie o swojej szkole i ludziach, których tutaj poznaliście. To nie jest łatwe pożegnanie. Będzie nam Was brakować – Waszego śmiechu, energii i obecności na szkolnych korytarzach. W naszych sercach zawsze pozostaniecie częścią szkolnej rodziny.

Ale…każde zakończenie jest jednocześnie początkiem czegoś nowego. Niech ten nowy rozdział będzie dla Was pełen sukcesów i spełnionych marzeń. Powodzenia, Absolwenci!

Zdjęcia