🏅 Zakończyliśmy II etap programu „Mały Mistrz”! 🏃‍♀️🤸‍♂️ - Kronika SP <br>w Rupniowie

🏅 Zakończyliśmy II etap programu „Mały Mistrz”! 🏃‍♀️🤸‍♂️

25 czerwca 2026

Uczniowie klasy 2a z sukcesem zakończyli udział w II etapie ogólnopolskiego programu „Mały Mistrz”, będącego kontynuacją działań rozpoczętych w ubiegłym roku szkolnym.

Program, realizowany przez Szkolny Związek Sportowy i finansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, ma na celu rozwijanie sprawności fizycznej dzieci, promowanie zdrowego stylu życia oraz zachęcanie najmłodszych do systematycznej aktywności ruchowej poprzez zdobywanie nowych umiejętności i sprawności sportowych.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania, wytrwałości i sportowego ducha. Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenia i zamiłowanie do aktywności fizycznej będą towarzyszyć naszym uczniom przez kolejne lata!

Zdjęcia