Finał konkursu „Zawód nie zawodzi” - Kronika SP <br>w Rupniowie

Finał konkursu „Zawód nie zawodzi”

26 kwietnia 2016

W Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej odbył się finał IV edycji Konkursu „Zawód nie zawodzi”. Jego głównym celem było rozbudzenie zainteresowań zawodowych wśród uczniów szkół gimnazjalnych, ze szczególnym uwzględnieniem zainteresowań techniczno-informatycznych. Tematyka konkursu obejmowała następujące obszary: architektury krajobrazu , ekonomiczny, informatyczny, motoryzacyjny oraz organizacji reklamy.

Uczestnicy konkursu rozwiązywali quiz on-line z danego obszaru, który opracowany był przez specjalistów z określonej dziedziny. Dodatkowo również mieli możliwość wzięcia udziału w zajęciach ćwiczeniowych. Dzięki nim poznali specyfikę zajęć praktycznych prowadzonych w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, w klasach technikum o profilach: architektura krajobrazu, informatyka, organizacja reklamy, mechanika pojazdów samochodowych, elektryk. Zwiedzili także pracownie szkolne.

Naszą szkołę na tym etapie reprezentowały:
- w obszarze informatycznym: Gabriela Zapała
- w obszarze reklamy: Sylwia Żnińska
- w obszarze ekonomicznym: Monika Banach i Adela Juszczak
- w obszarze aranżacji przestrzeni: Dominika Sarata i Małgorzata Ptaszek

Gratulacje składamy Monice Banach oraz Dominice Saracie, które zdobyły trzecie miejsca w reprezentowanych przez siebie obszarach.

Zdjęcia